Nezařazené

Leťme na dovolenou!

Možné dopravní prostředky

Přeci jenom pro člověka je daleko příjemnější sednout na jedno letadlo, připoutat se a za dvě hodiny vystoupit o dva tisíce kilometrů jinde, než do letadla nastoupil.

Pohodlně vystoupí, vezme si kufřík a může si užívat dovolenou. Je to daleko příjemnější, než-li se trmácet několik hodin v autobuse nebo v autě. Čekat několik hodin na hranicích, kde dělají celníci akorát zbytečné dusno.letecky

Takhle si člověk jednoduše objedná po internetu letenku, a za několik hodin je na letišti. Za dalších pár hodit pohodlného letu se objeví naprosto někde jinde. Není to dokonalé? Podle mě ano. Dokonalé. Ale zase na druhou stranu, když chcete na dovolenou letět, musíte si s sebou vzít jenom jeden kufřík, který Vám bude při odbavování na letišti zvážen. Musíte si tedy velice pečlivě zvážit kolik potřebných a nepotřebných věcí s sebou chcete vláčet. Také se může stát, že si na letišti nějaké věci nechají. Tudíž Váš kufřík má větší hmotnost zavazadla, než je povolená hmotnost. Ano, je to tak. Létání letadlem je velice pohodlné a není ani zase tak drahé. Hlavním plusem létání na dovolenou letadlem je, že za několik málo hodin jste na místě, kde byste se autem nebo autobusem doslova vláčeli třeba i několik desítek hodin.  
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*