Nezařazené

Las Vegas noční život

Cesta do Las Vegas

Nejprve ale začněme cestou, obvykle tou nejnudnější částí dovolené. Let letadlem nebyl zrovna krátký, ale naštěstí vše problěhlo bez komplikací a ve společnosti hezkých letušek to celkem uběhlo. Vypravil jsem se bez manželky, takováto dovolená si to žádá.

Na letiště jsme přistáli někdy kolem čtvrté hodiny ranní, což byla tedy první ochutnávka vegaské noci. Už před přistáváním byly vidět ty známé nápisy kasín, barů klubů a podobných podniků. Po doputování autobusem do hotelu proběhlo malé občerstvení a ubytování se spánkem.

Probudil jsem se někdy kolem poledne, skočil si na oběd a šel se projít po městě. Musím přiznat, že i ve dne je Las Vegas celkem zajímavé město. Těch pár hodin ovšem uběhlo jako nic, já večeřel a pomalu se chystal na to hlavní – noční život – chlast, kasína a pohledné dívky.

Již od odpoledne jsem měl pár vyhlídnutých barů, kde jsem mimo jiné ochutnal pravou tequilu. Pak následovala návštěva kasína. Proměnění dolarů za žetony a můžeme jít hrát! Nejprve jsem vyzkoušel pár automatů, kde jsem mi vesměs nedařilo, tak jsem si řekl, že zkusím moji oblíbenou hru – Poker, konkrétněji jeho Texaskou variantu – Texas HoldEm. Během celé hry se o mě svědomitě staraly pěkné servírky. Bylo to krásné, výborná pařba. Ani si už nepamatuji vlastně, jak jsem se dostal na hotel.

Pokud tedy milujete noční život a přemýšleli jste o návštěvě Las Vegas, pak já vám jej mohu s čistým svědomím pouze doporučit.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*