Nezařazené

Laguny a aqupark Aquafolle v Itálii

Omrzelo nás lyžování v Itálii, a proto jsme chtěli od zimy utéct alespoň do teplého aquaparku a užít si v něm pohodový den. Což se nám také povedlo. Díky vybavenosti aquaparku Aquafolle zapomenete, že venku padá sníh a mrzne.

Překvapení na nás čekalo hned u vstupu. Za celodenní vstup od 10 do 18 hodin, jsme zaplatili 15 EUR/OS. Největší překvapení pro mě bylo, když jsem si přečetl, že v ceně jsou započítány všechny tobogány, skluzavky, sauny atp. Čili jsme si celý den užívali v nádherném aquaparku za 15 EUR.

Co mě také překvapilo, byly velice dobře vybavené sprchy a sociální zařízení. Další skvělou věc vidím v tamní restauraci. Příznivé ceny, exotické jídlo a hlavně rohový bar, ke kterému je připojen taneční parket a každý den v 16 hodin zde začíná hrát živá kapela a můžete si i zatančit. Někdy se zde konají i drobné profesionální exhibice.

Po krásném dni, jsme vyrazili na noční projížďku lagunami zamrzlé Itálie. Sice dvě a půl hodiny, co cesta trvala, byly v té zimě celkem k nevydržení, ale díky možnosti ohřát se u topení, to šlo zvládnout. Podíváte se na krásy zasněžené přírody v Caorle a navštívíte město, ve kterém údajně Ernest Hemingway napsal svůj román „Přes řeku a mezi stromy“.

Pokud chcete strávit romantický den se svou láskou, pak doporučuji navštívit toto město. V zimě je opravdu nádherné.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*