Nezařazené

Krásná dovolená v Tunisku v hotelu Jinene Resort

Tunisko jsem si opravdu zamiloval. Dobré ceny, krásné prostředí a příjemné teplo. To vše v sobě skrývá Tunisko.

Pro naši dovolenou jsme si vybrali nádherný hotel Jinene Resort, který se nachází přímo u pláže, takže nemusíte nikam chodit. Stačí vyjít z hotelu, rozběhnout se a skočit do nádherného moře. Pokud nemáte rádi slanou vodu, hotel má svůj krytý bazén. Od centra se hotel nachází cca. Pět kilometrů a od největšího nákupního střediska v kraji asi cca. Jeden kilometr.

Celá dovolená nás vyšla na 20 000,-Kč se vším všudy. Takže ani cena za dovolenou a pobyt nebyla přemrštěná. Ubytování v tomto hotelu je situované spíše pro páry, proto každý pokoj má manželskou postel, nebo dvě oddělené. Pokud chcete vzít děti, hotel nabízí možnost vzít si na pokoj přistýlky. Dále v pokoji naleznete: klimatizaci, telefon, televizi, minibar, vlastní sociální zařízení, balkón a trezor.

Přímo v hotelu se nachází několik barů, restaurací, obchodů, takže ani nemusíte nikam daleko chodit a můžete se plně věnovat samy sobě.

Zdarma dostanete ke svému pobytu možnost sledovat animované, nebo normální filmy na pláži jako projekci na plátno. Ideální pro romantický a ničím nerušený večer se svým partnerem. Poté si zdarma můžete zahrát minigolf, stolní tenis, nebo plážový volejbal.

Další možnosti zábavy jsou za malý poplatek. Můžete si zahrát biliard, tenis. Také si můžete užít jedinečné masáže, nebo si pěkně odpočinout v sauně. Také zde naleznete fitness centrum.

Pokud si zaplatíte dovolenou all inklusive, tak dostanete zadarmo všechny možné nealkoholické a alkoholické nápoje v době od 10 hodin do 22. Zadarmo si můžete kdykoliv, cokoliv objednat v tamním bufetu.

Pokud chcete zažít nádhernou dovolenou se svým partnerem, pak můžu hotel Jinene Resort vřele doporučit.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*