Nezařazené

Jarní dovolená pro rodinu s dětmi v hotelu Peklo v Jizerských horách

Vyrazili jsme s mojí rodinou do hotelu Peklo v Jizerských horách, které slibovalo exkluzivní servis hlavně pro děti. Mám děti ve věku osmi a sedmi let, i přes to pro ně tu bylo aktivit moře.

Nikdy dříve jsem neviděl tak vybavený hotel exkluzivně pro děti. Hotel má několik dětských hřišť, která jsou špičkově vybavené a mají velmi dobrou úroveň zabezpečení proti poranění.

Hotel Peklo se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Disponuje dvěma sjezdovkami, 650 m a 300 m. Také si na své přijdou běžkaři, kteří mají k dispozici rozsáhlé běžecké stopy. V celém hotelu je zákaz kouření a pro kuřáky, jsou zde vybudovány tzv. Kuřárny, které jsou odděleny od hřišť, restaurace atp. Hotel dovoluje si sebou vzít i svoje čtyřnohé miláčky. Vedle hotelu je k dispozici i velký les, který je ideální relaxací pro lidi se psi a naleznete zde stezky, kudy se můžete vydat se svými čtyřnohými miláčky.

 V létě je k dispozici aquapark, výlety na kolech, procházky, hříště, fotbálek, bar, návštěva památek, atp. 

Hotel byl roku 2006 kompletně přestavěn a renomován a do budoucna se připravují další vylepšení pro komfort hostů. Horkou novinkou je možnost připojení k Internetu pomocí Wifi zcela zdarma!

Cena za kategorii A je 450,-Kč za osobu na noc, kategorie B za 325,-Kč. Plná penze stojí 280,-Kč. Možnost pronájmu dětské postýlky a za pejska je příplatek 100,-Kč.

 Byli jsme s celou rodinou velmi spokojení. Vstřícnost vedení a obsluhy hotelu byla opravdu velká a na dobré úrovni. Velké plus vidím ve velkém zázemí pro děti, které si celý den dokážou hrát na tamních hřištích, která jsou oplocená, takže se nemusíte bát, že Vám dítě uteče např. na silnici. Pokud chcete pro svoje děti nádhernou dovolenou, pak doporučuji hotel Peklo v Jizerských horách. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*