Nezařazené

Jak ušetřit na dovolené

Dále se můžete dohodnout na dovolené, kterou budete trávit na určitém místě. U moře, nebo pod stanem u jezera.

Last minute

Určitě všichni znáte toto slovní spojení. Využívá se hlavně pro dovolené, které se mají uskutečnit „na poslední chvíli“. Jsou to místa, které jsou z nějakého důvodu neobsazené, tudíž jsou volné a jejich cena prudce klesá. Jsou to například poslední místa v letadle, nebo například v autobuse. Pro příjemnější pocit u cestovní kanceláře se místa doplňují o popisované last minute.

Na last minute zájezdech se dá velice příjemně ušetřit. Zájezdy to jsou většinou k moři a buď letadlem nebo autobusem. Last minute zájezd není ničím jiný a odlišný od „normálních“ zájezdů. Tedy jedna změna tam je – v ceně. Někdy je to částka zanedbatelná, ale jindy je to částka, která kupujícího dovolené velice příjemně potěší. Kdo by nebyl rád, když by jel například do Francie, Itálie, Španělska či Chorvatska za sníženou cenu. Do hotelu, k moří, za sluníčkem a na pláž. A ještě za velice příjemnou a lákavou cenu.

Dovolená Levně

Člověk by byl hloupý, kdyby takové nabídky nevyužil. Last minute zájezdy jsou opravdu dobré, pokud šetříte na každé koruně, zajisté nějakou z nabídek last minute zájezdů využijete.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*