Nezařazené

Jak ušetřit na dovolené? Jednoduše!

Šetření prostředků pro dovolenou

Blíží se nám jaro v plném proudu a začnou nám první velikonoční výlety. Proto je asi dobré vědět, jak ušetřit na dovolené.

Jedna z možností je využití zahraničních cestovek. Já jsem si pro svůj účel a příklad vybral cestovky Německé. Pokud vám nevadí jazyková bariéra, pak vám nebrání nic tomu, abyste na dovolené ušetřili i několik tisíc!

Princip je velice jednoduchý! Prvním hlediskem by mohlo být, že Německé cestovky udávají vždy konečnou cenu. Což u většiny Českých cestovek zvykem není. Německé cestovky již během dovolené, nebo po ní, nebudou žádat žádné extra peníze na víc, na tzv. nečekané výdaje. Také jsou jejich zájezdy levnější díky faktu, že objednávají u hotelů a u dopravních společností tzv. ve velkém, takže ušetří nemalé peníze. Bohužel, to se u Českých cestovek nestává. Hlavně kvůli špatnému hospodaření.

Další výhodou je fakt, že Němci mají jiné termíny prázdnin, než jsou u nás. Tyto rozdílné termíny v sobě skrývají obrovské plus pro Čechy. Pokud si například na velké prázdniny objednáte dovolenou u Německých cestovek, tak ji budete mít v tarifu „mimo sezónu. Jak jednoduše lze ušetřit až šest tisíc korun.

Pokud umíte dobře Anglicky a Německy vůbec, tak nezoufejte! Každá lepší Německá cestovka nabízí kompletní služby v Anglickém jazyce.

Když umíte alespoň Angličtinu, tak neváhejte a objednejte si svůj zájezd u Německých cestovních kanceláří. Nebudete litovat! Ušetříte tímto jednoduchým krokem několik desítek tisíc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*