Nezařazené

Jak si správně vybrat snowboardové vázání

Připravil jsem si pro Vás sérii dílů, ve kterých se spolu propleteme ošemetným tématem „Jak si správně vybrat výbavu na snowboard“. V dnešním dílu, bych Vám chtěl popsat, jak si správně vybrat snowboardové vázání.

Než jsi, půjdete do obchodu vybrat snowboardové vázaní, prvně byste si měli zajít vybrat snowboardové boty! To je to nejdůležitější! Nohy musí perfektně padnout do boty a boty poté musí perfektně sedět s vázáním. Po botách a vázání si teprve můžete vybrat kvalitní prkno. Velikost vázání vybírejte podle velikosti boty, typ vázání, podle odvětví, kterému holdujete.

Naprostá většina vázání má nastavitelnou délku základny, délku nártových popruhů a náklon opěrky pat. Občas se stane, že si koupíte vázání, které nemůžete upravit jinak, než pomocí nářadí. Proto se zeptejte prodejce, jestli lze vázání upravit lehce ručně, nebo musíte použít nářadí.

Správné nastavení vázání je velmi důležité, na vázání je závislý prožitek z jízdy. Také vázání určuje kvalitu jízdy a maximalizuje vlastnosti Vaší snowboardové výbavy.

V dalším díle si povíme, jak správně seřídit a namontovat Vaše vázání na snowboard. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*