Nezařazené

Golfový víkend v Dominikánské Republice

Opět jarní dovolená.. Kam vyrazit v zimě za teplem?

Útěk před zimou do Dominikánské Republiky

I když se počasí v České Republice začíná zlepšovat, stále to není to pravé jaro, a proto jsem chtěl přítelkyni vytáhnout od pochmurného počasí v ČR. V posledních měsících jí zcela pohltil golf, a protože jsem viděl skvělou nabídku na webových stránkách jedné golfové asociace, neváhal jsem ani minutu a víkendový zájezd objednal.

Světoznámé golfové hřiště je vzdáleno cca. 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana a cca. 4 hodiny od města Santa Domiga. Po této úmorné cestě se před námi objevil malý ráj jménem Sol Meliá.

Ubytovali jsme se v hotelu Meliá Caribe Tropical, který se pyšní pěti hvězdičkami a opravdu mohu tento hotel doporučit. Jeho pověst opravdu nelhala. V hotelu jsme měli k dispozici několik restaurací a barů, konferenční místnost s přístupem na internet, butiky a obchody se suvenýry. Potěšila mě i půjčovna aut, či motocyklů a speciálních vozítek pro ježdění po golfovém hřišti (tzv.greenu). Pokoj jsme měli vybavený královskou postelí, balkónem s terasou, klimatizací, opravdu nádhernou mramorovou koupelnou, obývacím pokojem, sejfem a minibarem.

Druhý den jsme si vyrazili zahrát golf. Opravdová nádhera. Nádherně upravované hřiště, minimum lidí, skvěle rozmístěné jamky, no opravdová krása pro golfisty.

Potěším i ostatní, kteří nemají rádi golf. Hotel nabízí i jiné druhy zábavy, jako je lázeňský komplex, tělocvična, 8 tenisových kurtů, 7 bazénů, kasino, sport bar, video herna, horolezecká stěna, nebo si můžete zapůjčit motorová, nebo nemotorová vozítka.

Prožili jsme nádherný golfový víkend, který můžu všem doporučit. Dominikánská Republika je opravdu nádherná a každý kdo se do ní vydá, nebude litovat! Vyrazte i vy v zimě za teplem.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*