Nezařazené

Dovolené se zvířetem horská chata

Kamarád miluje psi a celkem byl naštvaný, když každý hotel má přísně zakázáno si brát sebou psi. Proto si našel chatu, které psi nevadí, ba naopak. 

Pro někoho bohužel, pro někoho bohudík, ale drtivá většina moderních hotelů zakazuje mít sebou své čtyřnohé miláčky. Ty co tento „nadstandard“ dovolují, si za to účtují horentní sumy. Proto je pro milovníky zvířecích miláčků provozována chata Borůvka v Peci pod Sněžkou.

Neplatíte zde žádné příplatky za psa. Vše je už uhrazeno v ceně za osobu. Za den v této překrásné chatě zaplatíte kolem 490,-Kč za osobu. V ceně je započítána i polopenze. Děti mají samozřejmě slevy a to odstupňovány podle věku.

Hlavní činností v okolí hotelu jsou pěší túry, abyste si mohli se svým mazlíčkem vyblbnout. Poté ve Velké Úpě si můžete zaplavat v krytém bazénu, nebo se „vyblbnout“ na koloběžkách. Také zde najdete moderní věci, jako jsou tenisové kurty, Wellness centrum a bowling.

V samotné Peci pod Sněžkou poté najdete rekreační park, ve kterém si můžete užít na trampolínách, bobové dráze, skluzavce, nebo si zajezdit na kladce přes údolí.

Na léto jsou zde také možnosti kulturně se vzdělávat. Například se zde konají divadelní večery, nebo se zde promítají filmy.

Pokud chcete prožít klidnou dovolenou se svým čtyřnohým miláčkem, pak neváhejte. Chata Borůvka v Peci pod Sněžkou je pro vás to pravé.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*