Nezařazené

Dovolená v rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii

Úžasná příroda, skvělé bazény, pláže a moře. Nádherné ženy, skvělé pití a krásné bary. Klidná dovolená, při které vytáhnete doutník, pohodlně se posadíte v baru se sklenkou skotské a pozorujete nádhernou servírku v Bikinách. I takto by se dal popsat rezidenční sídlo Club Costa Real.

Kromě dokonale čistého moře, zde najdete i krásné korálové útesy a nádherný podmořský život. Takže pokud se rádi potápíte, nezapomeňte si doma potápěčské brýle a šnorchl.

Zařízení rezidence je opravdu dokonalé. Od baru, po čistírny ve kterých máte padesáti procentní slevu. Poté jsou zde zdarma odvozy na pláž, autobusy, které jsou opravdu špičkově vybaveny. Můžete si zde zapůjčit i loď, od malé kocábky, po loď, která již stojí za to. Můžete si uspořádat i párty, rezidence vám vše zařídí a vy už se jen staráte o to, kde budete párty pořádat.

Nejhezčí, co jsem zažil, byl asi noční výlet k soptícímu vulkánu Stromboli. Také si zde můžete zaplatit celodenní výlet na lodi, při které poznáte různé kouty moře a dozvíte se mnoho zajímavých informací o mořském světě.

Apartmány, ve kterých bydlíte, mají vlastní sociální zařízení, kuchyň, terasu, verandu se zahraním nábytkem a také zde najdete klimatizaci.

Pokud hledáte pro sebe, nebo pro sebe a partnera ideální klidnou a romantickou dovolenou, pak není nad rezidenci Club Costa Real v Jižní Itálii.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*