Nezařazené

Dovolená s přítelkyní v Paříži

Dostatek památek, zábavy. Zkrátka je na co se dívat. Paříž jako romantikou oplývané město je oblíbené zejména pro páry. Osobně bych dovolenou v Paříži doporučil všem, co chtějí své drahé poličce dopřát krásnou dovolenou. Takovou dovolenou, po které touží snad každá žena.
V Paříži se lze ubytovat v luxusních apartmnámech i ve špičkových hotelích, nebo ve skromnějších ubytovacích zařízeních. Paříž si vychutnáte jak při poznávacím zájezdu autobusem nebo ve zcela vlastní režii. Povinností každého turisty a návštěvníka Paříže je navštívit světoznámou Eiffelovu věž. Mimojiné rozhodně také katedrála Notre Dame, radnice, Justiční palác z náměstí pak Concorde a Piggale.

Další důležitou dominantou Paříže je Louver. Krásným zážitkem je určitě taky procházka po Champs Ellysées až k Víteznému oblouku, pod kterým končí nejprestižnější cyklistické závody Tour de France a k vyzkoušení stojí i projížďka lodí po řece Sieně centrem Paříže.
Francie je jedno z mých mála oblíbených měst, kam se rád vracím. Věřím, že zimní Francie může být stejně tak pěkná jako letní v období velkých prázdnin. Mnoho lidí jezdí do Paříže na Silvestr podívat se na úchvatný ohňostroj, případně na obrovské vánoční trhy, které opravdu stojí za to.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*