Nezařazené

Dovolená na ostrově Karpathos – Řecko

Řecko a ostrov Karpathos

Těšila jsem se na něco nového. A na ostrově jsem ještě nikdy nebyla. Těšila jsem se, že Karpathos bude to, po čem jsem dlouze toužila.

Když jsme s přítelem dorazili na letiště, čekala nás dlouhá cesta luxusním autobusem, který nás dovezl přímo před hotel. Vše bylo tak, jak jsme si v duchu představovala. Všude plno kytek, palem, písku, barů a hlavně tepla, za kterým jsme hlavně přijeli. Vše bylo opravdu dokonalé.

řecko ostrov karpathos

Karpathos je malý poklidný řecký ostrov poblíž Kréty. Hlavní město je Pigadia. Dostupnost ostrova je letecky nebo trajektem. Hlavním zdrojem příjmů místních obyvatel je turistika a podle toho se k turistům i chovají. Zázemí pro turisty – hotely, restaurace, pláže – jsou na dobré úrovni podobně jako v celém Řecku.

Hned po příjezdu nás čekalo další příjemné překvapení. Hotel, ve kterém jsme měli být ubytováni byl opravdu, ale opravdu luxusní. Vše bylo dokonalé, velikánský apartmán, který byl dokonale vybaven. Vše bylo přesně tak, jak jsme si představovala. Hned druhý den jsme se s přítelem vydali na pláž. Zapůjčili si pohodlné lehátko a slunili se. Celý den jsme popíjeli koktejly a občerstvovali se v blízké restauraci. Musím říci, že dovolená byla nejlepší, jako jsem kdy životě zažila. Být po boku mého přítele a ještě k tomu na tak krásném místě, jakým bezesporu ostrov Karpatkos je. Už se těším, až se do Řecka podívám znova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*