Nezařazené

Divoké pobřeží Costa Brava

Noční život ve Španělsku

Jedeme! Už sem se strašně těšil, protože tohle bude super dovolená.

Když jsme s kamarádkou dorazili do hotelu, ihned jsme museli zajít na jeden koktejl do místního baru. Přeci jenom Španělsko a hlavně Costa Brava je známá svým nočním životem, tancem a užíváním si života.

Costa Brava („Divoké pobřeží“) je pobřeží v Katalánsku ve Španělsku. Jedná se o nejsevernější část španělského středomořského pobřeží, která končí až na hranicích s Francií. Toto pobřeží je 220 km dlouhé, střídají se zde písečné pláže s příkrými útesy. Jedná se o turisty nejvíce navštěvovanou oblast Španělska. Nejznámějšími městy pobřeží Costa Brava jsou Lloret de Mar, Blanes, Tossa de Mar a Calella. 

Costa brava

Dovolená s kamarádkou ve Španělsku, který byla dlouhá parádních čtrnáct dní bylo opravdu úžasná. Snad nejlepší v mém životě. Každý den jsme ve váleli u moře, sluníčko pálilo, popíjeli jsme koktejly, hráli volejbal, koupali se a dováděli spolu ve vodě jako malý děcka. Všechno bylo opravdu povedené. Nejlepší to bylo večer. Když se probudilo celé město, žilo tancem, zpívalo a tančilo se. Tančilo se a pilo dlouho do rána. Opravdová bomba! Dovolená byla něco jedinečného, už se těším, až se tam podívám znovu.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*