Nezařazené

Devět dnů v Nosy Be, v Madagaskaru

S přítelkyní jsme se vydali na tento nádherný ráj na zemi a exotičtější dovolenou bychom jen stěží zažili.

Ráj na zemi Madagaskar

Romantické a klidné místo. To jsou ty pravá slova, která bychom měli použít, pokud chceme charakterizovat Nosy Be v Madagaskaru. Doposud jsem poznal pár klidných dovolených, ale tato byla ta nejklidnější.

Po příletu nás vyzvedli mikrobusy a my se vydali pomalu, ale jistě do našich hotelů. Po příjezdu na místo na nás čekal malý klenot uprostřed lesů. Opravdová pastva pro oči.

Musím říct, že cestovka nám připravila příšerný program. Celý ho vyloženě odflákla, a proto jsme si s přítelkyní udělali svůj a nelitovali jsme. Náš hotel se nacházel cca. pět minut od pláže a tak jsme si ráno udělali romantickou snídani u východu slunce nad mořem. Nedokážu si představit větší romantiku.

Další dny jsme si užívali panenské přírody a hlavně krásného moře. K zapůjčení jsme měli jak potápěčskou výbavu, tak i vodní lyže a podobné vodní sporty. Velice jsme si výlet užívali, i díky faktu, že hotel byl většinu naší dovolené prázdný a tak jsme měli klid.

I když naše dovolená nebyla kulturně vyplněna, ani jsme nikam daleko necestovali za krásami Madagaskaru, tak jsme si dovolenou naprosto úžasně užili. Vezměte přítelkyni, nebo manželku a jeďte na romantickou dovolenou na Madagaskar. Určitě nebudete litovat. Tento ráj na zemi, vás nezklame.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*