Nezařazené

Chorvatsko ostrov Brač

Loňské léto jsme jako místo naší dovolené vybrali Chorvatsko. Přesněji ostrov Brač. Po vylodění z našeho super luxusního autobusu (doprava stála něco kolem 3000 Kč) jsme se ubytovali v hotelu Bluesun Bonaca -tak to stálo na hlavní uvítací ceduli (název jsme ovšem hned zapomněli)-hotel i jeho vybavení nás mile překvapilo.

Jednalo se větší hotelový komplex, kdy se v centrální části nacházela restaurace. Jelikož jsme neváhali a zaplatili si pobyt all inclusive, čekala nás kromě obvyklých švédských stolů, také možnost využít zdarma denně jednu hodinu tenisu, nebo jednou za dva dny večerní zábavu, kde se podávali místní lahůdky a speciality.
K naší velké radosti jsme to neměli daleko od pláže- pouhých 100 metrů nás dělilo od krásného, čistého moře. I nabídka využití volného času byla rozsáhlá, avšak dorozumět se s lidmi obsluhující tyto atrakce ( jako windsurfing, škola potápění, adrenalinové sporty na pláži…atd) bylo skoro nemožné. Museli jsme se tedy často obracet na delegátku, která za námi musela neustále běhat, překládat a vysvětlovat.
I když se cena pobytu pohybovala značně vysoko musíme si tuto dovolenou jen a jen pochvalovat. Příští rok budeme neoriginální a naší dovolenou strávíme s chutí opět v Chorvatsku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*