Nezařazené

Adrenalinový víkend v Zábřežsku

Zábřežsko je velmi známé hlavně díky Aleši Valentovi, který zde nechal postavit Acrobat Park, který potěší hlavně milovníky akrobatického lyžování. Také se zde koná každoroční rockový festival „7 a půl fest“, který každým rokem získává na popularitě. I proto jsme se rozhodli vypravit do tohoto ráje pro sportovce.

Akrobatické lyžování v Acrobat Parku si bohužel nemůžou vyzkoušet všichni. Pokud nejste v různých klubech a netrénujete s nimi, je takřka nemožné si tento sport vyzkoušet. Ale tvůrci tohoto sportovního parku na to brali ohled, a proto pro nás přichystali trampolíny, možnost si sjet rampu na snowboardu, bazény s kurzy potápění.

Po dlouhém dnu v tomto parku, jsme se vyrazili podívat na zříceninu hradu Brníčko, nedaleko města Zábřeh a to na kolech. Trasa to byla pekelná a po celodenním čvachtání se, se snowboardem ve vodě člověk má co dělat, aby na kopec, kde se nachází zřícenina, dojel. Ale za odměnu se vám naskytne jedinečný výhled a projíždíte nádhernou krajinou. Ideální relax.

Večer, jsme se stavili do komplexu „Bowling el Paso“ v Zábřehu, kde naleznete dvě bowlingové dráhy, automaty, biliard, šipky a bar s občerstvením. Opravdu nádherné bowlingové středisko s příjemnými cenami.

Také mohu doporučit plavecký areál Zábřeh, který se pyšní šedesátimetrovým tobogánem. Naleznete zde i dětské kryté bazény, finskou saunu, parní lázně, fitcentrum, volejbalové hřiště, stolní tenis a plno dalších věcí. Pokud navštívíte tento areál, tak se připravte na přepych, který ovšem také zaplatíte. Ale věřte, že nebudete rozhodně litovat!

Poslední den, jsme vyzkoušeli horolezeckou stěnu Rockplast v Zábřehu. Jedinečný zážitek, který můžeme všem doporučit. Stěna má něco kolem pěti metrů a je barevně laděná. K dispozici jsme dostali plochu, která měla 170 m2 se dvěma tisíci lezeckých chytů.

Zábřežsko je opravdový ráj pro sportovce, a pokud chcete jako my, akčnější víkend, pak mohu jenom doporučit. Je sice pravda, že takový víkend trochu více leze do peněz, ale stojí za to!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*