Nezařazené

Adrenalin vs Jihoafrická republika

V bazénu s krokodýli

Výlet do Jihoafrické republiky byl opravdu krásný dárek. Tedy byl do té doby, než jsem se dozvěděl, jaká je vlastně podstata mého daru. Původně jsem očekával luxusní hotel, prosluněné pláže a podobné zážitky. Všemu bylo jinak. Místo hotelu mě očekávalo ubytování na malé nenápadné farmě a jeden velký adrenalinový zážitek. Pokud čekáte potápění se žraloky, tak jste na omylu. Pro mě byla nachystána úplná novinka, tedy potápění s krokodýli! Ačkoliv jsem bojoval se strachem, nakonec jsem svolil a nechal se zavřít do klece, jenž byla spuštěna do bazénu.

Bazénu plného dvoumetrových krokodýlů. Nakonec jsem byl spokojený, že jsem překonal sám sebe a oželel jsem luxusní hotel i písčité pláže. Ostatně, kdo se může pochlubit tím, že se hrdinsky vrhnul mezi krokodýli?

Republika Jižní Afrika je jedním z větších afrických států. Nachází se na jihu tohoto světadílu. Sousedí s Namibií, Botswanou a Zimbabwe na na severu, Mozambikem a Svazijskem na východě. Uvnitř jihoafrického území se nalézá samostatné království Lesotho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*